Thallygraph

Thallygraph
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Thallygraph ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bir sosyal medya servisidir

Thallygraph eğer herhangi bir şeye karar vermekte güçlük çeken biriyseniz size oldukça faydası dokunabilecek bir mobil sosyal medya uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir servis olan Thallygraph oldukça ilginç bir yapıya sahip. Klasik sosyal medya servislerinde yaptığınız paylaşımlar genelde beğeniler alırlar veya paylaşılırlar. Fakat bu beğeni ve paylaşımlar insanların sizin paylaşımlarınız hakkında nasıl düşündükleri hakkında bilgi vermezler. İşte Thallygraph bu duruma ilginç bir çözüm buluyor. Thallygraph üzerinde yapılan paylaşımlar diğer kullanıcılar tarafından beğenilmek yerine puan verilerek notlandırılabiliyor. Bu sayede küçük anketler şeklinde paylaşımlar yapabiliyorsunuz.

Thallygraph'da bir fotoğraf veya içerik paylaştığınızda yorumlar alabiliyorsunuz. Bunun yanında Thallygraph paylaşımlarınız Twitter'da olduğu gibi başkaları tarafından tekrar paylaşılabiliyor. Thallygraph'ı herhangi bir konuda seçim yapmakta zorlandığınızda kullanabilir ve insanların seçeneklerinizi ne derecede onayladığını öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR