The Aetherlight

The Aetherlight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    401

  • Üretici

    Scarlet City

The Aetherlight mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

The Aetherlight eğer RPG türündeki oyunları seviyorsanız sunduğu kaliteyle kolayca beğeninizi kazanabilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan The Aetherlight'da bizi steampunk tadında atmosfere sahip bir hikaye bekliyor. The Aetherlight, Aethasia adlı dünyada geçen bir hikayeye sahip. Aethasia zamanında güzel bir yerken bir diktatör ve robot ordusu tarafından kontrol altına alınmış, adeta bir harabeye dönmüştür. Dokunduğu her şeyi çürüten bir sis ise hızla yayılamktadır. Fakat bütün umutlar yok olmamıştır; çünkü gizli bir direniş hareketinin kurulmaya başlandığı kulaktan kulağa yayılmaktadır. İşte biz de bu direniş hareketine katılıyoruz ve Aethasia'yı eski günlerine döndürmeye çalışıyoruz.

The Aetherlight'ın oynanışının bir point & click macera oyunuyla klasik rol yapma oyunlarının karışımı şeklinde olduğu söylenebilir. Oyuncular The Aetherlight'ta çoğu zaman etraftaki eşyaları toplayarak bulmacaları çözmeye çalışıyorlar. Ayrıca özel eşyalar da yaratabilmekteyiz. Oyun boyunca çeşitli karakterlerle diyalog kurarak hikaye zincirini çözüyoruz. Savaşlarda ise sıra tabanlı bir yapı mevcut. Bu savaşlarda taktiksel kararlar almamız gerekiyor.

The Aetherlight yüksek grafik kalitesine sahip. İzometrik kamera açısını kullanan oyun bize bu yönüye farklı bir macera sunuyor.

YORUMLAR