The Battle Cats 2.0.2 (Android)

The Battle Cats

The Battle Cats
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Battle Cats kedi savaşlarını konu alan bir mobil oyundur

The Battle Cats internetin en çok sevilen kahramanlarından olan kedilerin savaşlarını konu alan bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan The Battle Cats'ta ilginç bir oyun yapısı ve ilginç kedi kahramanlar bizi bekliyor. Bu ilginçliğin nereden geldiğini merak ediyorsanız oyunun bir Japon yapımı oyun olduğunu belirtmekte fayda var. Hayal gücü anlamında sınır tanımayan Japonlar The Battle Cats'ta bütün yeteneklerini konuşturmuşlar. Düşman türlerinden sahip olduğumuz savaşçı kedilere kadar uçuk tasarımlarla karşılaşıyoruz.

The Battle Cats'te bir kart oyunundaki gibi farklı kedi kahramanlarını temsil eden kartları topluyoruz ve kendi kedi ordumuzu yaratıyoruz. Sonrasında kedilerimizle birlikte savaş alanına çıkarak hazine ve galibiyet peşinde koşuyor, yeni kediler keşfediyoruz. Düşman üslerini yok ederek başarı kazandıkça kedilerimiz seviye atlayabiliyor ve daha güçlü hale gelebiliyor. Ayrıca oyun içerisinde toplayabileceğimiz kapsüller, eşyalar ve hazineler kedilerimizi geliştirmemiz için bize alternatif yollar sunuyorlar.

The Battle Cats 2 boyutlu çizimlerden oluşan grafiklere sahip. Sevimli görsellerle zenginleştirilen oyun kolay bir şekilde oynayabiliyor ve arkanıza yaslanarak rahatlamanıza yardımcı oluyor.

YORUMLAR