The Chub

The Chub
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Obeziteden ölen kahramanımızı melekler cennete taşıyamıyor. Bulutlara ulaşmışken yere çakılan talihsiz adam cehenneme kadar düşüyor ve burada da işkenceden kaçıp yemeğin peşinde koşturmaya devam ediyor.

Hareket sensörlü kontrolüyle yemeklerin peşine düşen bir obezi oynadığını The Chub, eğlence ve saçmalığı güzel kombine ediyor. Hikayenin özünde ise bir melodram var. Aşırı kiloları yüzünden hayata veda eden oyun kahramanı o kadar ağırlaşmış ki melekler onu cennete taşıyamıyor. Tam bulutlara yükselmişken meleklerin elinden kayıp yere çakılan kahramanımız kendini bir anda yerin altındaki cehennemde buluyor. Melek kanatlarına veda edip aerobik taytlarıyla kuşandırılan adamın çilesi aslında yeni başlayacaktı.

Şu aşamadan itibaren hedef cennetin yolunu bulmak ve bunu yaparken aç kalmamak. Bu sebepten ötürü tilt ile çalışan The Chub'da cennete giden yolu yemeklerden bulacaksınız. Tabii ki yer altı zindanlarının kendi halinde durduklarına inanmak da safça olurdu. Cehennemde yolunuzu kesip size defalarca kez ölüm ızdırabı yaşatmak isteyecek rakipleriniz var. Ne de olsa bundan böyle ceza evinden kaçan bir insan olarak algılanıyorsunuz. Oklavalar, psikopat aşçılar, eşek arıları, kor alevler ve bir sürü farklı tehdite hazırlıklı olun.

YORUMLAR