The Deadshot

The Deadshot
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Deadshot'da heyecan dolu bir macera bizi bekliyor

The Deadshot Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerimizde oynayabileceğimiz heyecan dolu bir sniper oyunudur. 

The Deadshot'da bütün olaylar ters giden bir biyolojik deney sonucu ortaya çıkıyor. Bir bilim adamı tarafından yürütülen bir çalışma kapsamında virüslerin genetik özellikleriyle oynanarak insanlar üzerinde bu değişimin sonuçları test edilmektedir. Fakat işler bir anda ters gitmeye başlıyor ve denek olan insanlar birden bilinçlerini yitirmeye, kontrolsüzce etrafa saldıran etobur canavarlara dönüşmeye başlıyor. Zombiler yavaş yavaş şehirde yaygınlaşmaya başlarken bize düşen görev masum insanları korumak için savunma hatlarını korumak ve zombilerin güvenli bölgelere girmesini engellemektir. Bu iş için sniper tüfeğimizi kullanıyoruz ve keskin nişancılık yeteneklerimizi kullanarak zombilere geçit vermiyoruz.

The Deadshot'da temel amacımız her turda üzerimize akın akın gelen zombileri öldürmek. Ne kadar çok zombi öldürürsek şehir o kadar güvende oluyor ve o kadar yüksek puan kazanıyoruz. Hareket eden zombiler işimizi zorlaştırıyor ve oyunda ilerledikçe farklı zombi türleriyle karşılaşıyoruz. Zombilerin kafasına hedef aldığımızda ve isabet ettirdiğimizde ekstra ödüller kazanmaktayız.

The Deadshot oynanışıyla öne çıkan heyecan ve adrenalin dolu bir zombi oyunu.

YORUMLAR