The FIFA Weekly

The FIFA Weekly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The FIFA Weekly, Android akıllı telefon kullanıcıları için FIFA tarafından sunulan resmi ve ücretsiz bir haber uygulaması.

The FIFA Weekly, FIFA'nın en güncel haberlerine ulaşabileceğiniz ücretsiz ve resmi bir Android FIFA haber uygulaması. Dünya futbolu ve FIFA hakkındaki tüm haberleri ulaşmanızı sağlayan uygulama, Android akıllı telefon sahipleri için özel olarak geliştirilmiş.

Haberler dışında yıldız futbolcular ile yapılan röportajlar, en güzel goller, maç sonuçları, maç analizleri, röportajlar, fotoğraflar, yorumlar ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz uygulama futbol severler açısından oldukça yararlı diye düşünüyorum.

İstediğiniz makaleleri favorilerinize ekleme ve paylaşma gibi özellikler sunan FIFA haber uygulaması, yeni çıkan haberleri bildirim olarak gönderiyor. Böylece herhangi bir çaba göstermeden ya da vakit harcamadan tüm güncel futbol haberlerini takipte kalabiliyorsunuz.

Şık bir tasarıma sahip olan The FIFA Weekly uygulamasının kullanımı da oldukça rahat. Bu nedenle haber takibini rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

Malesef şu an için Türkçe dil desteği sunmayan uygulama üzerindeki tüm haberleri İngilizce, Almanca, Fransız ve İspanyolca dillerinde okuyabiliyorsunuz. FIFA tarafından ücretsiz olarak yayınlanan uygulamayı Android telefonlarınıza indirerek hemen takip etmeye başlayabilirsiniz.