The Hamstar 1.0 (Android)

The Hamstar

1.0
The Hamstar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Hamstar, cam kapsüllerin içerisinde hapsolmuş olan karakterinizi kurtarmanızı amaçlayan bir bulmaca oyunudur.

Hamsterlar bildiğiniz gibi oldukça ilginç hayvanlardır. Yuvarlanmayı ve dar yerlerden geçmeyi çok severler. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz The Hamstar oyununda ise durum biraz farklı. Bu sefer yuvarlanmayı ve dar yerlerden geçmeyi seven karakter bir hamster değil. The Hamstar oyununda karakteriniz bir yıldız. Evet yanlış duymadınız, tüm oyun boyunca bir yıldız ile birlikte bölümleri geçmeye çalışacaksınız.

The Hamstar oyununda yıldız karakteriniz cam kapsüllerin içerisinde hapsolmuş durumda. Labirent şeklinde tasarlanan bu kapsüllerden çıkmak hiç kolay değil. Kapsülden çıkmak için borular yerleştirilmiş fakat bu borular tuzak da olabilir. Bu yüzden kapsülden çıkmadan önce iyice düşünmeniz lazım.

Kapsüller arasında geçiş yaparak en kısa yoldan The Hamstar oyununun çıkışına ulaşmanız lazım. Kapsüller arasında yolculuk yaparken üç tane geçiş hakkında sahipsiniz. Bu haklarınız ile çıkış kapısına ulaşmanız imkansız elbette. Karakteriniz ile birlikte yol üstünde olan peynirleri yemeniz lazım. Bu sayede geçiş haklarınızı çoğaltabilirsiniz.

The Hamstar oyununda oldukça dikkatli ve stratejik bir biçimde geçişler yapmanız gerekiyor. Bu yüzden The Hamstar oyununu oynarken acele etmeyin ve karakterinizi en kısa yoldan çıkış kapısına ulaştırmaya çalışın.

YORUMLAR