TheFork 6.0 (Android)

TheFork

6.0
TheFork
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TheFork, 19000'in üzerinde restoranı bünyesinde barındıran bir restoran rezervasyon uygulaması ve Android için ücretsiz.

TheFork (LaFourchette), bulunduğunuz şehirdeki gözde restoranları listeleyerek seçim yapmanıza yardımcı olan bir restoran rezervasyon uygulaması. Android cihazınıza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz uygulamada hem Türkiye hem de yurt dışındaki restoranlar arasından seçim yapabiliyorsunuz.

TheFork orijinal adıyla LaFourchette, daha önce karşımıza çıkan Zomato, Papyon uygulamalarına oldukça benziyor. Bulunduğunuz konuma en yakın restoranları görebiliyor ve tek dokunuşla arama yapmadan masanızı ayırtabiliyorsunuz. Farklı olarak her masa ayırtışınızda puan kazanıyorsunuz. Bu puanlarla sonraki rezervasyonlarınızı daha uygun fiyata yaptırma şansına sahip oluyorsunuz.

Yurt dışında oldukça fazla seçenek sunan, Türkiye’de de İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Muğla ve Bursa şehirlerindeki restoranları listeleyebilen TheFork’u farklılaştıran diğer bir unsur da özel teklifler sunması. Katılımcı restoranların sağladığı %50’ye varan indirimler sayesinde yemeğinizi çok daha ucuza yiyebiliyorsunuz.

19.000’in üzerinde restoranı bünyesinde barındıran TheFork’un arayüzünü de oldukça beğendim. Her restoranın başlangıçlarını, ana yemeklerini, içeceklerini ve tatlılarını fiyatları ile birlikte görebiliyorsunuz. Ayrıca restoran hakkında kısa bir bilgi alabiliyor ve nasıl gideceğinizi öğrenebiliyorsunuz.

TheFork, Android cihaz üzerinden restoran rezervasyonu yapma işini de oldukça kolaylaştırıyor. Restoran seçiminizi yaptıktan sonra “Masa rezerve et” butonuna dokunarak yerini ayırtmış oluyorsunuz. Tabii ki rezervasyon yaptırmak için ücretsiz hesap oluşturmanız ve giriş yapmış olmanız gerekiyor.

YORUMLAR