Throw2Rio 1.0.26 (Android)

Throw2Rio

Throw2Rio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Throw2Rio, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz ufak boyutlu cirit atma oyunu.

Throw2Rio, Android cihazlarınıza ücretsiz indirip satın alım yapmadan keyifle oynayacağınız cirit atma oyunu. Görselleriyle günümüz oyunlarından ziyade eski nesil oyunları anımsatan spor oyunu nostalji yapmak için harika seçim.

Basit kontrol sistemiyle telefonda da rahatlıkla oynanabilecek spor oyunları arasında Throw2Rio. Adından da tahmin edeceğiniz üzere Rio Yaz Olimpiyatları’na özel hazırlanmış. Oyunda yüzünüzü göremediğiniz oldukça zayıf bir sporcuyu kontrol ediyorsunuz. Ciriti olabildiğince uzun mesafeye atarak diğer sporcuların önüne geçmeye çalışıyorsunuz.

İlk bakışta basit bir oyun izlenimi uyandırsa da harika bir atış için dikkat etmeniz gereken iki nokta. Birincisi; Belli aralıklarla dokunup parmağınızı çekerek sporcunuzun hızlanmasını sağlamanız, bunu yaparken hemen üstünüzde beliren çubuğun yeşil noktada olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. İkinci olarak ta; Ciriti bırakma noktasına geldiğinizde dokunup parmağınızı çekerek fırlatıyorsunuz. Bu aşamada da ciriti atarken fazla dokunmamanız, tam ayağınız bitiş yerinde iken ciriti fırlatmanız gerekiyor.

YORUMLAR