Tidy

Tidy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tidy, Android kullanıcılarının telefon ve tabletleri üzerindeki fotoğrafları organize etmesini ve üzerlerinde düzenleme yapabilmesini sağlayan kullanışlı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Tidy, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz profesyonel fotoğraf organize etme uygulamalarından bir tanesidir. Uygulamayı kullanarak cihazlarınız üzerinde bulunan fotoğrafları dilediğiniz şekilde organize edebilir ve düzenleyebilirsiniz. Fotoğraf çekmeyi ve çektiğiniz fotoğrafları düzenli olarak cihazınızda tutmayı seviyorsanız Tidy sizin için mükemmel bir uygulamadır.

Modern ve şık bir arayüzü bulunan Tidy, sunduğu kullanımı kolay özellikler sayesinde kullanıcıların rahatlıkla fotoğraflarını tarihe, yere ve şekillerine göre organize etmesini sağlar. Ayrıca uygulamada bulunan sosyal medya entegrasyonu sayesinde fotoğraflarınızı e-posta, mesaj, AirDrop, Twitter, Facebook, Instagram ve diğer sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.

Fotoğraf organize etme dışında kullanıcılarına fotoğraflarınızı düzenleyebilmeleri için basit bir editör sunan uygulama ile fotoğraflarınızı kırpabilir, yön değiştirebilir ve filtreleyebilirsiniz.

Fotoğraf tutkunları için harika bir uygulama olarak gözüken Tidy'i Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek hem fotoğraflarınızı üzerinde küçük düzenlemeler yapabilir hem de tüm fotoğraflarınızın derli toplu durmasını sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR