Tigervpns

Tigervpns
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tigervpns, Android telefon ve tabletlerinize yükleyerek kullanabileceğiniz güvenilir bir VPN uygulaması.

Tigervpns, 11 farklı ülke üzerindeki sunucuları ile kullanıcılarına VPN hizmeti sağlayan yararlı bir Android VPN uygulaması. Uygulamnın diğer versiyonlarınıza bilgisayarlarınıza, mac'e yada ios mobil cihazlarınıza indirerek tek bir hesap ile tüm cihazlarınız üzerinden kullanabiliyorsunuz.

İnternet üzerinde gezinirken gerçek IP adresinizi gizleyerek dolaylı yoldan kimlik bilgilerinizi koruyan uygulama aynı zamanda yasaklı olan tüm sitelere de giriş yapmanızı sağlıyor. Facebook, YouTube ve Twitter gibi ülkemizde zaman zaman yasaklanan sitelere hiç bir zaman erişiminizin kesilmemesini istiyorsanız Tigervpns uygulamasını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Normal kullanımı ücretli olan Tigervpns servisi, uygulamayı yeni indirip kullanmak isteyen kullanıcılara ücretsiz fakat limitli kullanım sunuyor. Eğer Android telefon yada tabletiniz Android 4.0 veya üstü bir versiyona sahipse 500 MB ücretsiz kullanım gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğer Android 2.1 ve 3.2 arası bir Android işletim sistemi sürümüne sahipseniz 100 MB'lık ücretsiz kullanım gerçekleştirebiliyorsunuz.

Eğer ücretsiz deneme sürecinde servisten memnun kalırsanız aylık 3.50 dolar ödeyerek kullanmaya devam edebilirsiniz. VPN uygulaması kullanarak internet üzerinde gücenli ve özgür bir şekilde gezinti yapmak istiyorsanız Tigervpns önerebileceğim başarılı servislerden bir tanesi.

YORUMLAR