TimberBird

TimberBird
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TimberBird, Flappy Bird hayranlarının oynayabileceği alternatif ve eğlenceli oyunlardan bir tanesidir.

TimberBird, Dünya üzerindeki en basit ama oynaması da bir o kadar eğlenceli olan bir Android beceri oyunudur. Bildiğiniz üzere Flappy Bird ile tüm mobil camiasına damga vuran geliştirici bir süre sonra aldığı tepkilerden dolayı uygulamaları mağazalardan kaldırmıştı. Uygulamaların Android versiyonunun APK'sı olmasına rağmen iOS versiyonu için aynı durum geçerli değil malesef. Durum böyle olunca oyunun binlerce kopyası geliştirildi elbette. Android cihazlarınız üzerinde Flappy Bird oynamak isterseniz yada arkadaşınızı oynarken görüp canınız çekerse dilerseniz sitemizden orijinal versiyonunu yada TimberBird'ü indirerek eğlenebilirsiniz.

Oyunda yapmanız gereken şey çok basit. Parmaklarınız ile kontrol edeceğiniz kuşun kanatlarını çırpmasına yardımcı olmak ve böylelikle havada durmasını sağlamak. Ayrıca borulr arasından geçirerek çarpmasını engellemek. Bu sayede geçeceğiniz her boru aralığı size puan kazandıracak ve en iyiler listesindeki yerinize bir adım daha yaklaştıracak. Eğer kendinize bu tür oyunlarda güveniyorsanız TimberBird'ü mutlaka oynamalısınız.

Ücretsiz olarak sunulan oyunun grafikleri bildiğiniz üzere çok da gelişmiş değiş. Tıpkı Flappy Bird gibi olan oyun neredeyse Flappy Bird'ün birebir kopyası diyebilirim. Bu sıralar boş vakitleriniz oluyorsa ve canınızın sıkılmasının önüne geçmek istiyorsanız TimberBird'ü Android telefon ve tabletlerinize mutlaka indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR