Ting!

Ting!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ting!, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir masa oyunudur.

Ting!, japonların geleneksel oyunu olan pachinko'nun yeniden yorumlanarak mobil platformlara taşınan eğlenceli bir masa oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tablerinizden oynayabileceğiniz bu oyunda siyah veya kırmızı tinglerimizin aşağı düşerken seçtiğimiz yere gitmesini ümit ediyoruz. 

Öncelikle biraz pachinko'nun tarihinden bahsetmek istiyorum. Japonların geleneksel oyunu olarak bilinen bu oyun, zamanında her köşe başında bulunan eğlence aracı olarak biliniyordu. Daha sonra kumarhanelerde görebileceğimiz bir oyun haline geldi. Japonya'nın eğlence sektörüne yön veren bu oyun, genelliklere yetişkinlere yönelik olmasıyla dikkat çekiyor.

Ting! ise pachinko'ya yeni bir soluk getiren bir oyun. Yenilenmiş bir oyun tasarımıyla karşımıza çıkan bu oyunda, siyah veya kırmızı tinglerin seçimimize gitmesi için uğraşıyoruz. Çivilere çarparak ilerleyen şapka biçimdeki tingler seçtiğimiz yere gelince iddiayı kazanmış oluyoruz. 

Oyunda 8 farklı bahis miktarı bulunuyor. Ayrıca 3 farklı mod olduğunu da söyleyeyim. Bunlar:

Portal Modu: Tamamen şans faktörünün ön planda olduğu bu modda, yukarıdan düşen tingler portallardan birine girdiğinde aynı renkte olanlar düşmeye devam ediyor. Dediğim gibi, şans faktörü bu modda çok önemli.

Lamb Modu: Bu modda ise kırmızı ve siyah ışıklar yanıp sönüyor ve seçimimizin gelmesini bekliyoruz. 

Gyro Modu: Gyro modda kontrol tamamen sizin elinizde. Yukarıdan düşen tinglere telefonumuzun sensörünü kullanarak yön veriyoruz. 

Bu tarz oyunları seviyorsanız Ting! oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Yetişkinlere yönelik olduğunu da tekrar hatırlatmak isterim.

YORUMLAR