TinyShout

TinyShout
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Belirlediğiniz mesafedeki kullanıcılara çeşitli duyurular yapmak ve onlarla iletişim halinde kalmak için TinyShout uygulamasını denemelisiniz.

TinyShout uygulaması ile belirlediğiniz mesafedeki kullanıcılara çeşitli duyurular yapabilir, onlarla iletişim kurabilirsiniz.

Herhangi bir yerde konser, festival ya da çeşitli etkinlikler varsa ve siz de bunu çevrenizdekilerle paylaşmak istiyorsanız TinyShout uygulaması bu iş için biçilmiş kaftan diyebilirim. Bunu yapmak için de uygulamada Mesaj Gönder bölümünü açtıktan sonra mesajınızı, duyurunuzun kategorisini ve hangi uzaklıktaki kullanıcılara göndereceğinizi seçerek duyurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Örneğin; 1 km uzağınızdaki bir barda konser var ve siz de bunu duyurmak istiyorsunuz, hemen bu detayları uygulamadaki ilgili alanlara yazarak insanları bu konserden haberdar edebilirsiniz. Elbette bu duyurunun ulaşması için, belirlediğiniz mesafedeki insanların da bu uygulamayı kullanması gerekiyor.

Uygulamanın işlevi sadece duyuru yapmakla sınırlı değil. Mesaj gönderirken gizliliğinizi korumanız için anonim seçeneği bulunuyor. Ayrıca, mesajlarınızı başkalarının okumaması için bir şifreleme de yapabiliyorsunuz. Yani mesajı görmek isteyen kişilerin, şifreyi bilmeleri gerekiyor. Bunun dışında kendini silen mesajlar da oluşturmanız mümkün. Mesajlarınızın kullanıcılar tarafından okunduktan sonra silinmesi için bir süre ayarlayabilirsiniz.

YORUMLAR