Tisho 1.0.1 (Android)

Tisho

Tisho
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kendi tasarımlarınızı çeşitli ürünlere bastırarak siparişini verebilir, sevdiklerinize özel günlerde sürpriz yapabilirsiniz.

Kendi hazırladığınız tasarımları saat, kupa, tişört, telefon klıfı gibi ürünlere bastırarak sevdiklerinize hediye etmek istiyorsanız, Tisho uygulamasını kullanabilirsiniz.

Kişiye özel ürünler sunan tisho.com sitesinin Android cihazlar için hazırlanmış olan uygulamasını kullanarak, kendi tasarımlarınızı kolayca oluşturabiliyorsunuz. Hazırladığınız tasarımları istediğiniz gibi düzenlemenize izin veren tasarım araçları sunan Tisho, sevdiklerinize alacağınız özel hediyeler için oldukça güzel görünüyor. Tasarımların hangi üründe olmasını istiyorsanız Ürün Seç kısmından seçim yapabiliyor; Tasarım Ekle, Fotoğraf Ekle, Şekil Ekle ve Yazı Ekle gibi araçlarla da ürünü süsleyebiliyorsunuz. Ürün için renk seçimi ve beden seçimi gibi özellikleri de seçmenize imkan tanıyan uygulamada, ürünleri her açıdan görerek içinizin rahat etmesini sağlayabilirsiniz.

Hediyenizi hazırladıktan sonra belirlenen fiyatı görebiliyor ve adres bilgilerinizi girdikten sonra kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Kalıcı ve manevi değeri yüksek hediyeler ile sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız, kendi hediyelerinizi hazırlamanıza imkan tanıyan Tisho uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR