Toki Tori

Toki Tori
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Platform oyun yapısını başarılı bir şekilde bulmaca oyun yapısıyla birleştiren Toki Tori'de yumurtaları toplaması için sevimli civcive yardım ediyoruz.

Toki Tori Android cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve yer yer zorlayıcı olabilen bir bulmaca oyunudur. Oyunda sevimli bir civcive, bölümlerin çeşitli yerlerine yerleştirilmiş yumurtaları toplaması için yardım ediyoruz. Bulmaca ve platform oyun yapılarını başarılı bir şekilde birleştiren Toki Tori'yi oynamaktan keyif alacağınıza eminim.

Etkileyici grafiklere sahip olan oyunda farklı tasarımlı bölümlerde görevimizi tamamlamaya çalışıyoruz. Oyunda birbirinden zorlu 80 bölüm bulunmakta. Bölümler 4 farklı dünyaya pay edilmiş. Bölümlerde yer alan yumurtaları toplamak için farklı yetenekleriniz bulunmakta ve bunları akılcı bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Başka bir deyişle Toki Tori, klasik bir 'ara ve bul' oyunundan ziyade zihin zorlayıcı bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkmakta.

Bu tarz oyunların genel sıkıntısı olan kontrol zorluğu bu oyunda da baş gösteriyor. Yine de belirli bir zamandan sonra kontrollere alışacağınıza ve oyunu daha rahat oynayacağınıza eminim. Her yaştan oyunseverlere hitap eden Toki Tori ile elenceli saatler geçireceğinize eminim.