TonePrint 2.0.5 (Android)

TonePrint

TonePrint
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TonePrint uygulamasını kullanarak, profesyonel müzisyenler tarafından hazırlanan ses efektlerini uyumlu pedallara yükleyebilirsiniz.

Gitar çalanların bir hayli ilgisini çekeceğini düşündüğüm TonePrint uygulaması, Android telefonunuzu gitarın manyetiklerine yaklaştırarak uyumlu pedala istediğiniz efekti yükleyebilmenizi sağlıyor.

Profesyonel müzisyenler tarafından oluşturulan özel sesleri, uygulamayla uyumlu pedallara yüklemenize imkan veren TonePrint uygulaması, bu anlamda gerçekten ilginç görünüyor. Uygulamada kayıtlı olan özel efektleri pedala yüklemek için ise birkaç basit adımı uygulamanız gerekiyor. Pedalınıza yüklemek istediğiniz tonu listeden seçtikten sonra telefonunuzu gitarın manyetiklerine yaklaştırıp birkaç saniye bekledikten sonra, seçmiş olduğunuz ton pedala otomatik olarak yükleniyor. Bu adımdan sonra, gitarı çalmaya başladığınızda efektin yüklenmiş olduğunu duyabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan ve internet bağlantısına ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz TonePrint uygulamasında, müzisyenlerin diskografi, röportaj, video ve resimlerine de ekstra olarak erişebilmeniz mümkün.

TonePrint uygulamasında bulunan müzisyenler; John Petrucci (Dream Theater), Paul Gilbert (Mr. Big), Steve Morse (Deep Purple), Ron Bumblefoot Thal (Guns N Roses), Doug Aldrich (Whitesnake), Orianthi (Michael Jackson), Guthrie Govan (Asia) ve daha fazlası.

Uygulamayla uyumlu pedallar listesi de şu şekilde:

  • Flashback Delay & Looper
  • Hall of Fame Reverb
  • Corona Chorus
  • Vortex Flanger
  • Shaker Vibrato

YORUMLAR