Top Story 0.9.2 (Android)

Top Story

Top Story
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Top Story, güncel olarak gündemdeki haberleri okumak isteyen Android kullanıcıları için geliştirilen ücretsiz bir haber okuma uygulaması.

Top Story, sunmuş olduğu Türkçe dil desteği ile birlikte kullanıcıların gündemdeki tüm güncel haberleri takip edebilmesini sağlayan kullanımı kolay, yararlı ve ücretsiz bir haber okuma uygulaması.

Türkiye'nin en güvenilir haber kaynakları olan Milliyet, Hürriyet, Habertürk, TRT, DHA, NTV, NTV Spor, Sporx ve çok daha fazla kaynağı tarayarak en çok ilginizi çekecek popüler haberleri okumanızı sağlayan uygulama tamamen kişiselleştirilerek farklı şekilde kullanılabiliyor.

Uygulama üzerinde yer alan haber kategorilerini olduğu şekilde kullanabileceğiniz gibi, kendi ihtiyaç ve kullanımınıza göre özelleştirerel silebilir, düzenleyebilir yada yeni kategoriler oluşturabilirsiniz.

Gündemde ne olup bitiyor daima öğrenmek için kullanabileceğiniz güvenilir kaynaklardan bir tanesi olan Top Story, henüz yeni olmasına rağmen hızlı bir şekilde pek çok kullanıcıya ulaşmayı başardı. Sade, modern, şık ve okumayı kolaylaştıran kullanıcı dostu arayüzü ile birlikte haber okurken gözlerinizin yorulmasını engelleyen uygulamanın ücretsiz olarak sunulması ve tüm haber kaynaklarına tek bir uygulama üzerinden ulaşabilmeniz gerçekten harika. Aynı kategori altında pek çok haber uygulaması olmasına rağmen, sunmuş olduğu özellikler ve şık tasarım ile ön plana çıkmayı başaran Top Story'i kesinlikle indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

Özellikle sahip olduğu kaıllı teknoloji sayesinde ilginizi çekebilecek haberleri zaman içerisinde algılayarak gelecekte size bu tür haberleri göstermeye başlayan Top Story, böylece hangi haberleri okumak istediğinizi seçme derdinden sizi kurtarıyor. Güncel, Otomobil, Spor, Kadın, Yaşam, Eğlence, Politika, Dünya, Ekonomi ve Teknoloji başta olmak üzere daha bir çok kategori altındaki tüm haberlere ulaşabileceğiniz uygulama denemeye değer diye düşünüyorum.

YORUMLAR