TopLa

TopLa
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TopLa, genç yaştaki Türk geliştirici Ömer Efe Güçlü tarafından geliştirilen eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunu.

TopLa, babasının oyun oynama oyun yaz öğütünü dinleyen genç yaştaki Türk geliştirici Ömür Efe Güçlü'nün geliştirmiş olduğu hem eğlenceli hem de ücretsiz bir Android oyunu.

Basit bir yapıya sahip olmasına rağmen oynarken oldukça eğlenceğiniz bu oyundaki amacınız siyah toplardan kaçmak ve limitli süre içerisinde tüm topları toplayıp bölümü geçmek. Oyunda toplam 10 bölüm bulunuyor ve hepsini bitirmeniz gerekiyor.

Cihazınızın yönünü çevirerek topu kontrol edeceğiniz oyunda 3 boyutlu grafikler ve gerçekçi fizik simülasyonu bulunuyor. Bu nedenle oynarken herhangi bir problem ya da sorun yaşamıyorsunuz.

Oyunda ilk bölümler daha kolay olmasına rağmen ilerleyen bölümler biraz daha zorlaşıyor. Bu nedenle seviye arttıkça bölüm başına verilen süre de uzuyor. Oyunda topladığınız sarı toplar 1 puan değerindeyken, kırmızı toplar 3 puan. Siyah toplara değmeniz ise yasak. Yani siyah toplara değerseniz oyun sona eriyor.

Boş vakitlerinizi değerlendirmek ve eğlenceli vakit geçirmek için oynayabileceğiniz oyunlardan bir tanesi olan TopLa'yı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak hemen indirebilirsiniz.