Torchie 1.0.4 (Android)

Torchie

Torchie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Torchie, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz en pratik kullanım ve en modern tasarımlı el feneri uygulaması.

Torchie, Android telefon ve tablet kullanıcılarının pratik şekilde kullanabileceği bir el feneri uygulaması. Android 5.0'dan sonra Android'e standart özellik olarak eklenen el feneri özelliğine rağmen hala bu özelliğe kavuşamayanlar için güzel bir alternatif olan Torchie, aslında en çok pratik kullanımı ile öne çıkıyor. Torchie'nin pratik olmasının sebebi ise uygulamayı açmanıza gerek kalmadan sadece sesd azaltme ve artırma tuşlarına aynı anda basarak el fenerini açabiliyor olmanız.

Uygulamanın diğer güzel yanı ise ekran açıkken, kapalıyken ya da kilitliyken bile el fenerini çalıştırabiliyor olmanız. Fakat bunun için ayarlar menüsünden gerekli seçeneği aktif etmeniz gerekiyor.

Eğer zaman zaman el fenerine ihtiyaç duyuyorsanız ya da ani elektrik kesintilerinde ışıksız kalmak istemiyorsanız 1 MB boyutundaki bu minik el feneri uygulamasını ücretsiz olarak indirip kullanmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR