Touchdowners 1.2 (Android)

Touchdowners

1.2
Touchdowners
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Touchdowners, Android işletim sistemi kullanan mobil cihazlar üzerinde görüntüleyebileceğiniz, Amerikan futbolu temalı bir beceri oyunudur.

Touchdowners, Android telefon ve tabletler üzerinden oynayabileceğiniz bir Amerikan futbolu oyunudur.

Colin Lane tarafından geliştirilen Touchdowners, aslında isminden de ne yapmaya çalıştığını bizlere hissettiren bir yapım. Amerikan futbolunda bulunan touchdown, yani top elindeyken belirli bir yere kadar ilerleme olayını oyunlaştıran yapımcılar, bunu tabiki birebir olarak aktarmak yerine içerisine çılgın bir kaos koymuşlar ve tadından yenmez bir eğlence ortaya çıkarmak için ellerinden geleni yapmışlar.

Touchdowners'da amacımız fizik kurallarının yakınından bile geçmeyen bir sistem içerisinde topu boyalı alana taşımak. Fakat bunu yaparken, karşı takımın oyuncularını geçmeniz gerekiyor, tahmin edebileceğiniz gibi. Oyundaki işler gerçekçi işlemediği için başınıza ne geleceğini bir türlü öğrenemiyorsunuz ve her seferinde bambaşka bir durumla karşılaşıyorsunuz. Anlatması bir hayli zor olsa da bir kere izleyince her şeyi daha rahat çözebildiğiniz oyuna dair oynanış videosunu hemen aşağıda bulmanız mümkün:

YORUMLAR