Toysburg

Toysburg
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yarı açık bir dünyada yarattığınız oyuncakları canlandırıp kasaba hayatına soktuğunuz eğlenceli bir mobil oyun.

Oyuncak üretimi konusunda son zamanlarsa sıkıntı yaşayan bir kasabın ilacı olmanız gerektiği Toysburg isimli bu oyun iOS kullanıcılarını Pixar animasyon filmlerine bezer bir kasabaya taşıyor. İçerisinde nispeten açık dünya elementleri taşıyan bu oyunda oyuncak sıkıntısı bir sakinin kasabadan kaçırılmasıyla başlıyor. Bu noktadan sonra sizin uğraşmak durumunda olduğunuz şey bu açığı kapatmak olacaktır ve oyuncakl üretirken yaratıcılık konusunda serbest bir çalışma alanı sizleri bekliyor olacak.

Oyuncak üretimi sırasında karşınıza çıkacak olan kurallar ve sınırlar oldukça kısıtlı olduğu için akla sığmayacak şeyleri kullanıp son derece orjinal işler çıkartabiliyorsunuz. Bu çalışmalar içerisini ahtapot kollu bir çöp tenekesinden kanatlı bir kediye kadar birçok fikir eklemeniz mümkün. Elde ettiğiniz sanat eserlerini jüri onayına çıkarıp puanlamaya tabii tutabiliyorsunuz ama bu sizin şevkinizi kırmasın. Kuralları yıkabilip oynayabileceğiniz büyük bir dünya sizi bekliyor.

iPhone ve iPad için çıkan bu sıradışı oyunu cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Zengin bir içerikle dikkat çeken Toysburg, yaşı büyük veya küçük farketmeksizin keyif verebilecek bir oyun. Bu kadar derin bir oyun yapısı olunca elbette birçok orjinal oyun içi unsur için uygulama içi satın alma seçenekleri de kapımıza kadar gelmiş oması kaçınılmazdı.