Tractor Driving Experience

Tractor Driving Experience
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tractor Driving Experience gerçekçi bir traktör oyunudur

Tractor Driving Experience eğer mobil cihazlarınızda geçrekçi bir traktör kullanma tecrübesi yaşamak isterseniz oynamaktan zevk alabileceğiniz bir traktör oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir traktör simülatörü olan Tractor Driving Experience'de bir çiftçinin hayatının ne kadar zor olabileceğiniz yakından görüyoruz. Çiftçiler topladıkları ürünleri, saman yığınlarını ve çiftlik malzemelerini kıuvvetli traktörleriyle taşımaktadırlar. Fakat bir traktörü her zaman düz yolda kullanmak mümkün değil. Tarlalar, tepeler, dağ yamaçları ve çamurlu araziler traktörlerin yaygın olarak kullanıldığı yerler. Bu arazilerde traktörü kullanmak ise oldukça zorlu bir mücadele.

Tractor Driving Experience'de bir çiftçinin günlük hayatında gerçekleştirdiği işleri gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bu iş için dev lastiklere sahyip traktörümüzde zorlu şartlarda yol almaya çalışıyoruz. Oyunda bize verilen görevleri belirlenen süre içerisinde gerçekleştirmemiz gerekiyor. Gerçekçi bir fizik motoruna sahip bir traktör simülasyonu olan Tractor Driving Experience'de traktörümüzü arazi şartlarına ve taşıdığımız yüke göre yönlendirmemiz gerekmekte. Ters bir hamle yükümüzün devrilmesine sebep olabilir. Traktörümüze bağladığımız römorkün devrilmemesi için elimizden geleni yapmamız gerekiyor.

Tractor Driving Experience'ın ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR