Tradiio Music

Tradiio Music
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tradiio Music yeni müzisyenleri desteklemenizi ve bu işten ödüllendirmenizi mümkün kılan bir mobil uygulamadır.

Tradiio Music eğer yeni şarkıları keşfetmeyi seviyorsanız ve yeni çıkış yapan müzisyenlere destek olmaktan keyif alıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil müzik uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Tradiio Music, ana hatlarıyla müzik dünyasına Kickstarter benzeri bir crowd-funding ortamı sunuyor. Yani uygulama kullanıcıları yeni çıkan müzisyenlere çıkış süreçlerinde destek olabiliyorlar. Tradiio Music, hem müzisyenler hem de müzisyenleri destekleyen kullanıcılar için karşılıklı yarar sağlayan bir sistem.

Tradiio Music ile kullanıcılar yeni çıkış yapan müzisyenlerin çalışmaların göz atabiliyorlar ve yetenekli olduklarına inandıkları müzisyenlere destek olabiliyorlar. Bu işten ödül de kazanılabiliyor. Yeteneğin izini en iyi süren kullanıcılar sanal para kazanabiliyorlar ve bu parayı çeşitli Tradiio ürünleri almak için veya festival gibi özel etkinliklere bilet almak için kullanabiliyorlar.

Tradiio Music, hem müzisyenlerin hem de müzik severlerin hoşuna gidebilecek bir sistem olarak öne çıkıyor.