Traffic Racer: City & Highway 1.0 (Android)

Traffic Racer: City & Highway

1.0
Traffic Racer: City & Highway
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Traffic Racer: City & Highway mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz yarış oyunudur

Traffic Racer: City & Highway oyunculara hızlı ve heyecanlı bir oyun tecrübesi yaşatan bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Traffic Racer: City & Highway'de en hızlı araç kullanan şöför olamaya çalışıyoruz. Yetneeklerimizi kanıtlamak için ise otoyollara çıkıyoruz. Bu otoyollarda en hızlı şekilde araç kullanırken trafiğe de dikkat etmemiz gerekiyor. Karşımıza çıkan araçlara çarpmadan zamanında şerit değiştirerek ilerliyoruz ve yol aldıkça para kazanıyoruz.

Traffic Racer: City & Highway'de sonsuz bir yarış deneyimine atılıyoruz. Biz yolda ne kadar uzun süre ilerlersek o kadar yüksek puan alıyoruz ve para kazanıyoruz. Oyun ieçrisinde 11 farklı araca yer veriliyor. Bu araçlar arasında klasik araçlar, spor arabalar, yarış arabaları ve hatta kamyonlar da yer alıyor. Oyunda yarıştıkça kazanacağımız parayla yeni araçları satın alabilmemiz mümkün.

Traffic Racer: City & Highway'de oyunculara farklı hava şartlarında ve farklı alanlarda yarışma imkanı veriliyor. Oyunun grafiklerinin tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir.