TrainStation 1.0.54.102 (Android)

TrainStation

TrainStation
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tren istasyonu yöneteceğiz.

20 milyondan fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanan TrainStation mobil platformun en iyi popüler oyunlarından birisi olarak boy gösteriyor. 2015’in en yüksek puanına sahip olarak adından söz ettiren TrainStation gerçekçi grafikleri ile her kesimden oyuncuya hitap ediyor.

Mobil platform oyuncularına tamamen ücretsiz olarak sunulan TrainStation ile şehirler arası ve şehir içi tren kullanacak ve yolcuları gitmek istedikleri yerlere götüreceğiz. Birbirinden farklı tren modellerinin yer aldığı mobil oyunda demiryolunu yönetecek ve işlerin ilerlemesini sağlamaya çalışacağız. 1000’den fazla lokomotifin yer aldığı mobil simülasyon oyununda, rengarenk istasyon temaları karşımıza çıkacak. San Francisco, Londra, Berlin, Venedik ve diğer şehirleri görme fırsatı elde edeceğimiz yapımda birbirinden zorlu 300’den fazla görev bizleri bekliyor olacak.

 Zengin içeriği ve çarpıcı grafikleri ile oyuncuları tatmin eden yapım, 20 milyondan fazla oyuncu tarafından iki farklı mobil platformda oynanıyor. Tamamen ücretsiz olarak indilip oynanan mobil simülasyon oyunu Google Play’de 4.3 gibi bir inceleme skor puanına sahip.

 İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR