TrezyBox

TrezyBox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TrezyBox, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde dünyanın en popüler ve en sevilen şarkılarını ücretsiz olarak dinleyebileceğiniz etkileyici bir müzik dinleme uygulamasıdır.

TrezyBox, Windows ve Android platformları üzerinde kullanıcılara hizmet veren ve dünyanın müzik piyasasının en popüler şarkılarını dinleyebilmenizi sağlayan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Uygulama içerisinde dünyadaki milyonlarca şarkı yerine, aralarından en güzelleri seçilerek dinleme imkanı sunuluyor. Online olarak müzik dinleme keyfi yaşamanızı sağlayan TrezyBox, düzenli olarak güncellenerek yeni şarkılar eklenmektedir. Türk geliştiricilerden oluşan Magic Voltage Technologies tarafından geliştirilen uygulamanın arayüzü oldukça kullanışlı. Bu sayede dilediğiniz müziklere kolayca ulaşarak rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

Uygulama, en sevdiğiniz favori şarkılarınızı arkadaşlarınız ile paylaşmaya imkan sağlar. Böylelikle en güzel şarkıları dinleme fırsatı kullanıcılar arasında daha hızlı yayılabilir.

Sizde en yeni ve en gözde şarkılara kolayca ulaşmak ve Android cihazlarınız üzerinden eğlenceli bir şekilde müzik dinleme keyfi yaşamak istiyorsanız, TrezyBox uygulamasını ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamanın Windows versiyonunu bilgisayarlarınıza indirerek masaüstü bilgisayarlarınız üzerinde en popüler şarkıları dinlemek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.