Triber

Triber
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tüm sosyal medya hesaplarınızı tek bir platformdan görüntüleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Kullandığımız sosyal ağların sayısı her geçen gün artmaya devam ederken, bu platformları ayrı ayrı kontrol etmek de bir o kadar zorlaşmaya başlıyor. Triber uygulaması da seçeceğiniz sosyal ağları kendi uygulamanızda birleştirmenizi sağlıyor ve hesaplarınızı kontrol etmek daha kolay hale geliyor.

Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube hesaplarınızdaki gönderileri tek bir uygulama üzerinden görüntüleyebileceğiniz Triber, işimizi bir hayli kolaylaştırıyor diyebilirim.  Benzer işleve sahip uygulamalardan biraz daha farklı bir yapıya sahip olan Triber’ı yükledikten sonra Facebook ya da Google hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra uygulama ikonunuzu seçip, uygulama isminizi girmeniz gerekiyor. Bu adımları tamamladıktan sonra uygulamanızda görüntülemek istediğiniz Facebook, Facebook Sayfalar, Instagram, Twitter ve YouTube gibi platformlardan seçim yaparak Preview my app butonuna tıklamanız gerekiyor. Bu işlemlerden sonra artık kendi özel uygulamanızda sosyal ağlardaki içerikleri görüntüleyebileceksiniz.

Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Triber uygulamasını, sosyal medya hesaplarınızı tek bir platformdan yönetmek için kullanabilirsiniz.

YORUMLAR