Tried & Liked

Tried & Liked
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tried & Liked, Android kullanıcılarının özel durumlar için soru sorarak sorularına yanıt bulabildiği bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Tried & Liked, Android kullanıcılarının sorularına yanıt bulmak için kullanabileceği sosyal ağ platformlarından bir tanesidir. Yaşadığınız sıkıntılar ile ilgili sorular sorarak diğer kullanıcılardan yanıtlar alabileceğiniz uygulama oldukça kullanışlı. Sadece sorularınıza yanıt almak ve yarıdm alabilmek için değil, aynı zamanda diğer kullanıcılara yardım edebileceğiniz ağ, bir çok kullanıcının sıkıntısını kısa sürede kolayca çözmesini sağlıyor. Düşüncelerinizi ve yorumlarınızı dünya üzerindeki diğer tüm kullanıcılarla paylaşabileceğiniz Tried & Liked uygulaması sayesinde yapamayacağınızı düşündüğünüz bir çok şeyi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulama temel olarak bilgi paylaşımını ele almaktadır. Diğer kullanıcılara kültürel, ekonomik ve yaşamla ilgili her türlü konuda sorular sorarak yanıt ekleyebilirsiniz. Yardım almanız gereken konular hakkında internet üzerinde aramalar yaparak, hazır soru ve cevapları okumak yerine kullanabileceğiniz uygulama sayesinde tam olarak istediğiniz soruyu sorabilir ve sorduğunuz soruya uygun yanıtlar alabilirsiniz. Arama yaparak bulmaktan çok daha eğlenceli ve kulay olan bu yöntem aynı zamanda bilgi paylaşımı yapmanızı da sağlıyor.

Oldukça güzel bir uygulama olmasına rağmen bazı geliştirmeler yapılabilecek olan uygulamaya örneğin bir puan sistemi eklenerek, kullanıcılar cevap yazma konusunda teşvik edilebilir. Bu sayede çok daha iyi yerere gelebilecek olan Tried & Liked uygulamasını Android telefon ve tabletlerinizde kullanmak isterseniz ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR