Truck Modified 3D

Truck Modified 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Truck Modified 3D, kendi kamyonunuza sahip olup istediğiniz gibi sürebileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir kamyon sürme simülasyonu.

Truck Modified 3D, Android telefon ve tableti olup kamyon sürme oyunlarını sevenlerin ücretsiz olarak oynayabileceği keyifli ve basit bir kamyon sürme simülasyonu.

Çok kaliteli bir oyun olmamasına rağmen sunduğu küçük detaylar ile eğlenmenizi sağlayan Truck Modified 3D içerisinde kamyonunuza Türkçe kamyon arkası yazılar yazdırabiliyor ve kamyonu sürerken arabesk müzik dinleyebiliyorsunuz. Kendinizi gerçek bir kamyoncu gibi hissetmenizi sağlayan oyunun en güzel özelliklerinden bir tanesi ise kamyonu istediğiniz gibi modifiye edebiliyor olmanız.

Trafiğe kapalı alanda süreceğiniz kamyon ile dilediğiniz hareketleri yaparak eğlenebilir ve araba ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri deneyebilirsiniz. Farklı kamera açılarından oynayabileceğiniz oyunda kamyonu ister siyah beyaz Beşiktaş'ın renklerine boyayın, isterseniz en hoşunuza giden renklere boyayın.

Farklı haritalar üzerinde oynayabildiğiniz oyunda kamyonu çarptığınızda gerçekte kaza yapmış gigi hissediyorsunuz ve kamyonunuz hasar alıyor. Bu nedenle sürerken gerçekten trafikte sürermiş gibi dikkatli olmanız gerekiyor.

Tamamen ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirebileceğiniz oyunu, kamyon sürme simülasyonlarını seviyorsanız kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR