Truck Simulator : Offroad 1.0.4 (Android)

Truck Simulator : Offroad

Truck Simulator : Offroad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Truck Simulator : Offroad kaliteli bir mobil kamyon simülatörüdür

Truck Simulator : Offroad mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz en başarılı kamyon oyunları arasında yer alan bir kamyon simülatörü.

Android işletim sistemni kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kamyon oyunu olan Truck Simulator : Offroad'da gerçekçi ve bir o kadar da zorlu bir kamyon kullanma tecrübesi bizi bekliyor. Oyunda zorlu arazi şartlarında iş yapmaya çalışan kamyon ve tırları yönetiyoruz. Bize farklı görevlerin verildiği oyunda kaza yapmadan veya yükümüze zarar vermeden bölümleri geçmemiz gerekiyor. Bu iş sabır ve dikkatlilik gerektirirken kimi zaman reflekslerimizi de kullanmamız gerekiyor.

Truck Simulator : Offroad'da ormanın içindeki ağaç kesim alanından kütükleri alıp taşıma gibi görevlerle uğraşıyoruz. Kütükleri aracımıza yükledikten sonra arazi içerisinde yol almamız gerekiyor; fakat arazi şartları alnımızdan ter akmasına sebep oluyor; çünkü yolda ilerlerken kamyonumuz çamura saplanabiliyor veya nehir üzerinden geçerken suyun akımına kapılıp devrilebiliyor. Ayrıca benzin tüketimimizi de kontrol etmemiz gerkeiyor; yoksa yolda kalabiliyoruz. Eğimli yollada ilerlerken aracımızın dengede kalması ve devrilmemesi gerekiyor.

Truck Simulator : Offroad'daki fizik hesaplamaları oldukça başarılı. Kamyon süspansiyonları detaylı çevresel etkenlerle birleşmekte. Oyunda hem gündüz hem gece görev yapabilir, kamyonunuzu detaylı kokpit kamerasından yönetebilirsiniz.