Truck Simulator PRO 2016 1.4 (Android)

Truck Simulator PRO 2016

1.4
Truck Simulator PRO 2016
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Truck Simulator PRO 2016 gerçekçi bir mobil tır oyunudur

Truck Simulator PRO 2016 oyunculara gerçekçi bir tır sürüş deneyimi yaşatmayı hedefleyen bir mobil tır simülatörü olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir tır oyunu olan Truck Simulator PRO 2016'da oyunculara yüksek motor gücüne sahip dev tırları kullanabilme imkanı veriliyor. Oyunda kendi tır filomuzu yaratıyoruz ve yük taşıyarak para kazanmaya çalışıyoruz. Bize verilen görevlerde kargomuzu belirlenen zaman içerisinde hedefine taşımamız gerekiyor. Amerika üzerinde geçem oyunda farklı iklim şartlarına sahip Amerikan yollarında yolculuk ederken farklı Amerikan şehirlerini ziyaret etmekteyiz. Görevleri tamamladıkça yeni kamyonlar satın alabiliyoruz, tır filomuzda çalıştırmak üzere tır şöförleri işe alabiliyoruz ve onları görevlere göndererek ekstra para kazanabiliyoruz.

Truck Simulator PRO 2016'da oyunun gerçekçi olması için farklı öğelere dikkat gösterilmiş. Kullandığımız tırlarla yolculuk ederken benzin durumumuzu takip etmemiz gerekiyor ve ihtiyaç duyduğumuzda benzin istasyonlarından benzin almamız gerekiyor. Trafikte yol alırken diğer araçlara çarpmamamız ve hız sınırını aşıp ceza yemememiz gerekiyor.

Truck Simulator PRO 2016 bize kullandığımız tırları kişiselleştirme ve motorunu geliştirme imkanı veriyor. Oyunda klasik Amerikan ve Avrupa tırlarını kullanabilmekteyiz. Açık dünya tabanlı bir oynanış sunan Truck Simulator PRO 2016 ortalama grafik kalitesine sahip. Oyunu kokpit kamera açısından oynayabilmektesiniz.

YORUMLAR