Truck Simulator Real Traffic

Truck Simulator Real Traffic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Truck Simulator Real Traffic mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kamyon simülatörüdür

Truck Simulator Real Traffic eğer zorlu bir kamyon kullanma tecrübesi yaşamak isterseniz oynamaktan hoşlanabileceğiniz bir mobil kamyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kamyon simülatörü olan Truck Simulator Real Traffic'te farklı kamyonları kullanabiliyoruz. Truck Simulator Real Traffic'in klasik mobil kamyon simülatörlerinden farkı ise bize trafik içinde geçen bir sürüş tecrübesi sunması. Normalde kamyon simülasyonlarında zorlu arazi şartlarıyla boğuşuruz. Truck Simulator Real Traffic'de ise gerçek bir zorluk bizi bekliyor; o da yoğun trafik.

Truck Simulator Real Traffic'te temel olarak yoğun trafiğe sahip yollarda kamyon kullanırken diğer araçlara çarpmadan yol almaya çalışıyoruz. Kimi zaman yolda trafik sıkışıyor ve işler karışıyor. Bu da bize gerçek hayattakine yakın bir sürüş tecrübesi yaşatıyor.

Truck Simulator Real Traffic içinde farklı kamyon ve damper seçeneklerine sahibiz. Gece - gündüz döngüsü, benzin istasyonları, farklı şehirler, farklı yol şartları ve gerçekçi bir fizik motoru Truck Simulator Real Traffic içinde bizi bekleyen özellikler.

YORUMLAR