Trumpit

Trumpit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Trumpit uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan arkadaşlarınıza fotoğraflar gönderebilir, bu fotoğrafların kilit ekranını aşarak hemen açılmasını sağlayabilirsiniz.

Trumpit uygulaması, hem bir fotoğraf çekme hem de mesajlaşma uygulaması olarak karşımıza çıktı ve Android sahipleri tarafından kullanılabiliyor. Ancak onu diğer pek çok benzer uygulamadan ayrı kılan şeyler var ve onlara geçiş yapmadan önce uygulamanın ücretsiz ve kolay kullanımlı olduğunun da üzerinde biraz durmak gerekiyor.

Uygulamanın en dikkat çekici yanı, ilk olarak bir fotoğraf çekmenizi gerektirmesi ve ardından bu fotoğraf üzerinde gerekli düzenleme seçeneklerini kullanarak mesajınızı da ekledikten sonra arkadaşlarınıza göndermenize izin vermesi. Trumpit'i kullanan diğer dostlarınız, gönderdiğiniz mesajı ve fotoğrafı mobil cihazlarının kilit ekranında direkt olarak görecekler ve böylece herhangi bir şekilde uygulamaya girme veya telefonu açma gibi işlemle uğraşmak zorunda kalmayacaklar.

Gönderdiğiniz fotoğraflar karşı tarafın telefonunun ekranını otomatik olarak açıyorlar ve hemen ortaya çıkıyorlar. Dilerseniz gördüğünüz fotoğrafları kilit ekranınızdan çekmek için sağa veya sola iteleyebiliyor, böylece yeni gelecek fotoğraflı ve yazılı mesajlar için yer açabiliyorsunuz. Trumpit'in mobil cihazınızdaki diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarıyla da uyumlu bir şekilde çalışabilmesi sayesinde kullanımınız esnasında herhangi bir fotoğraf sıkıntısı da yaşayacağınızı sanmıyorum. Tabii ki isteyenler galerisinde hali hazırda bekleyen fotoğraflardan da faydalanabilirler.

Ancak fotoğrafların bu şekilde direkt görüntülenebilmeleri için karşıdaki kullanıcılarda da Trumpit'in yüklü olması gerektiğini unutmayın. Mesajların internet bağlantısı üzerinden gönderilmesi nedeniyle 3G üzerinde çok fazla fotoğraf göndermenin kotanızı kısa sürede bitirme ihtimali var. Bu nedenle Wi-Fi üzerinden çekim ve fotoğraf gönderme işlemlerini gerçekleştirmek biraz daha mantıklı olacaktır.

Sıradışı ve eğlenceli bir fotoğraflı mesajlaşma uygulaması arayanların beğeneceklerine inanıyorum.

YORUMLAR