TTNET Deprem

TTNET Deprem
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TTNET Deprem uygulaması ile Türkiye ve Dünya'da gerçekleşen depremlerden anında haberdar olabilirsiniz.

TTNET A.Ş. tarafından geliştirilen Deprem uygulaması ile dünya genelinde gerçekleşen depremlerden anında haberdar olabilirsiniz. Türkiye ve Dünya'daki depremleri tüm ayrıntılarıyla takip edebileceğiniz deprem uygulaması tamamen ücretsizdir.

TTNET Deprem uygulamasını Android cihazınıza yükleyerek deprem hakkında aradığınız tüm bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Türkiye ve Dünya'da gerçekleşen depremleri detaylı bir şekilde (deprem şiddeti, yeri, zamanı, derinliği) anlık olarak aktaran uygulama, verileri Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırmaları Enstitüsü'den almaktadır. Dünya'daki veriler ise U.S. Geological Survey web sitesinden alınıyor. Kısacası deprem verileri en doğru şekilde iletiliyor. O an gerçekleşen depremleri harita üzerinde görmeniz de mümkün kılınmış.

Kolay kullanımlı arayüze sahip TTNET Deprem uygulaması güncel deprem verilerini aktarmakla kalmıyor. Olası bir depremde nasıl hareket edeceğinize dair faydalı bilgiler de sunuyor.

Not: TTNET Deprem uygulaması, deprem verilerini anlık olarak iletebilmek için internet bağlantısına ihtiyaç duymaktadır.

YORUMLAR