TuneWiki

TuneWiki
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TuneWiki, Android cihazlarınız üzerinde dinlediğiniz müzikler için şarkı sözlerini bulabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

TuneWiki, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde dinledikleri müziklere ait şarkı sözlerini bulabilmeleri için geliştirilmiş olan ücretsiz bir uygulamadır.

Uygulama yardımıyla dinlediğiniz şarkılara ait şarkı sözlerini bulabileceğini gibi ayrıca şarkı sözlerini istediğiniz resimlerle ve yazı fontlarıyla süsleyerek doğrudan Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar üzerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

O an görüntülemekte olduğunuz şarkı sözlerini anlık olarak kırktan fazla dile tercüme edebilir ve galerinizde yer alan fotoğraflarınıza şarkı sözlerini ekleyerek kaydedebilirsiniz.

Yine uygulama yardımıyla topluluk sayfasını ziyaret ederek hangi şarkıların veya şarkı sözlerinin popüler olduğunu görüntüleyebilir, en yeni müzikleri keşfedebilirsiniz.

Tüm bunların dışında dinlemekte olduğunuz şarkıların kim tarafından söylendiğini bilmiyorsanız, uygulama içerisinde yer alan şarkı tanıma özelliğini kullanarak dinlediğiniz şarkıların hangi sanatçıya ait olduğunu ve şarkının adını öğrenebilirsiniz. Sonrasında bu şarkıya ait şarkı sözlerini de görüntüleme şansına sahipsiniz.

Müzik dinlemeyi seviyorsanız ve aynı zamanda dinlediğiniz müziklerin şarkı sözlerini de görüntülemek isterseniz, TuneWiki'yi mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR