Turbo VPN 1.0.5 (Android)

Turbo VPN

Turbo VPN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turbo VPN mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir yasaklı sitelere giriş uygulamasıdır

Turbo VPN eğer yasaklı sitelere giriş yapmak isterseniz oldukça işinize yarayabilecek bir mobil VPN uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir engelli sitelere giriş çözümü olan Turbo VPN temel olarak internet sansürünü atlatmanıza imkan tanıyor. Ülkemizde sık sık yaygın olarak kullanılan sosyal medya sitelerine ve servislerine erişim kısıtlanıyor, internet yavaşlatılarak belli sitelere erişimin önü kesiliyor. İşte Turbo VPN ile bu tür saçma uygulamalardan kurtulabiliyorsunuz.

Turbo VPN, internet trafiğinizi farklı coğrafi konumda yer alan bir sunucuya yönlendirerek bu sunucu üzerinden internete bağlanıyormuşsunuz gibi internet kullanmanızı mümkün kılıyor. Bu sayede ülkemizde uygulanan internet sansürlerini atlatabiliyorsunuz. Turbo VPN'i farklı yapan özellik ise oldukça pratik bir kullanım sunması. Turbo VPN ile tek bir dokunuşla VPN sunucusuna bağlanarak internet bağlantınızı yasaksız hale getirebiliyorsunuz.

Turbo VPN halka açık WiFi ağlarını kullanırken size internet güvenliğinizi sağlama olanağı sağlıyor. Bu sayede bu tür kablosuz ağlara bağlanırken kullanıcı bilgilerinizin çalınması derdinden kurtulabiliyorsunuz.

YORUMLAR