Türk Telekom Online İşlemler İnternet

Türk Telekom Online İşlemler İnternet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Türk Telekom Online İşlemler İnternet uygulaması ile TTNET bireysel abonesi olarak internetinize ilişkin birçok işlemi yapabiliyorsunuz.

Türk Telekom Online İşlemler İnternet, TTNET bireysel abonesi olarak internetinize ilişkin işlemleri Android cihazlarınızdan yapabildiğiniz resmi uygulama. Başlangıç ekranında her ne kadar internet, mobil ve ev telefonu seçenekleri çıksa da sadece internetinizle ilgili işlemleri yapabiliyorsunuz.

Tamamen yenilenmiş arayüzle karşımıza çıkan Online İşlemler İnternet uygulamasına TTNET tek şifreniz, resim veya parmak izi (parmak izi ile giriş iOS’ta mevcut, Android telefonlarda yaygınlaştığında bir güncellemeyle gelecektir diye düşünüyorum) ile giriş yaparak kullanabileceğiniz uygulamada hangi paketi kullandığınızı, o ay kotanızdan ne kadar harcadığınızı, fatura son ödeme tarihini, ödenmemiş faturanız olup olmadığını, güvenli internet profilinizi, hatta modemi açıp kapamayı yerinizden kalkmadan yapmanız mümkün. Uygulamadaki en büyük eksiklik ise fatura ekranında çıkıyor. Yenilenen uygulamada hala fatura ödeme seçeneği yok. Bankacılık uygulamalarını kullanmıyorsanız web tarayıcınızı açmanız gerekiyor.

YORUMLAR