Turkcell TV+ 1.5.0 (Android)

Turkcell TV+

Turkcell TV+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turkcell TV+, Android'li telefon ve tabletlerle uyumlu televizyon izleme uygulamasıdır.

Turkcell TV+, Turkcell’in yeni nesil tv platformu Turkcell TV’nin geliştirilmiş sürümüdür. Superonline abonelerine özel olarak sunulan tv uygulaması yerli ve yabancı tv kanallarını yüksek kalitede izleme imkanı sunuyor.

Modern ve kullanışlı bir arayüz ile gelen Turkcell TV+ uygulaması ile en sevilen tv kanallarını canlı olarak izlemenin yanı sıra hiçbir pakete abone olmadan hd kalitede yüzlerce popüler ve en yeni filmleri kiralayabilir, istediğiniz yayını kaydedebilir, yayını 5 saate kadar geri sarabilir, o an izlediğiniz film ve dizi hakkında sosyal medyada konuşulanları takip edebilir, izlediğiniz programı Twitter ve Facebook hesabınıza paylaşabilirsiniz.

Yayın kaydetme ve yayını 5 saate kadar geri alma gibi eşsiz özellikler sunan Turkcell TV+ uygulamasını Android telefon ve tabletinizde kullanabilirsiniz. Turkcell şifrenizin ardından Superonline müşteri numaranız ve şifreinizi girdikten sonra mobil cihazlarınızda tv keyfini sürmeye başlayabilirsiniz. O anki bağlantı hızınıza göre yayın kalitesini otomatik olarak ayarlayan Turkcell TV+ bir Superonline hizmeti olduğundan uygulamayı sadece Superonline Fiber / ADSL aboneleri kullanabiliyor. Üstelik superonline fiber kullanıcı iseniz servisi kullanırken kotanızdan düşme olmuyor. Bu da Turkcell TV+’ı diğer tv uygulamalarından ayıran özellikler arasında.

Eğer bir Superonline adsl / fiber abonesiyseniz Turkcell TV+ kesinlikle denemeniz gereken bir tv uygulaması.

İLGİLİ LİSTELER VE BLOG YAZILARI

YORUMLAR