Turkcell TV+ Tablet

Turkcell TV+ Tablet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turkcell TV+ Tablet uygulaması ile yerli ve yabancı onlarca belgesel, müzik, sinema, yerel kanalları dilediğiniz zaman dilediiğiniz yerde yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Turkcell TV+ Tablet, Turkcell’in abonelerine sunduğu yeni nesil televizyon izleme platformudur. Yayını 5 saate kadar geri sarabilme, canlı yayını durdurabilme, hd kalitedeki onlarca yeni filmi pakete abone olmadan kiralayabilme, yayınları kaydedebilme gibi eşsiz özellikleri çok uygun fiyatlarla sunan Turkcell TV+ ile program, dizi kaçırma tarihe karışıyor.

Hem Turkcell Superonline hem de Turkcell abonesi olan diğer internet servis sağlayıcıları müşterilerinin kullanabildiği Turkcell TV+, zamana ve mekana bağlı kalmadan sevdiğiniz film, dizi, tv kanallarını izleyebileceğiniz eşsiz bir tv deneyimi sunmaktadır. Yerli ve yabancı onlarca müzik, sinema, belgesel, yerel kanalları yüksek görüntü kalitesi ile izleyebileceğiniz uygulamanın sosyal ağ entegrasyonu sayesinde o an izlediğiniz yayın hakkında düşüncelerinizi sosyal ağ hesaplarınızda paylaşabilir, arkadaşlarınızın neler izlediklerine göz atabilirsiniz.

Turkcell TV+ uygulamasında +Net, +Cep, +Ev ve +Ev Ekstra olmak üzere 4 farklı abonelik modeli sunulmaktadır. Aylık 2.90 TL olan +Net paketi ile yerli tv kanallarını sabit internet bağlantısı ile webden, cepten, tabletten izleme keyfini sürebilir ve Kirala İzle filmlerinden dilediğinizi kiralayabilirsiniz. Aylık 5.90 TL olan +Cep paketi ile yerli ve yabancı tv kanallarını ve onlarca SenSeç Film ve yabancı dizileri sabit ve mobil internet bağlantısı ile webden, cepten, tabletten izleyebilir ve Kirala İzle filmlerden dilediğinizi kiralayabilirsiniz. Aylık 29.90 TL olan +Ev paketi ile Turkcell Superonline Fiber İnternet abonesi olarak yerli ve yabancı kanalları, SenSeç filmlerini televizyondan, webden, cepten, tabletten izleyebilirsiniz. Aylık 39.90 TL olan +Ev Ekstra paketi ile Turkcell Superonline Fiber İnternet üzerinden yerli yabancı kanalları, tüm SenSeç film ve dizilerini televizyondan, webden, cepten, tabletten izleyebilirsiniz.

YORUMLAR