Tüyap Kitap Fuarı

Tüyap Kitap Fuarı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tüyap Kitap Fuarı uygulaması ile 30. İstanbul Uluslararası Kitap Fuarı hakkında tüm aradığınız bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Tüyap Kitap Fuarı uygulaması, adından da anlayabileceğiniz gibi Tüyap 30. İstanbul Uluslararası Kitap Fuarı'nı ziyaret etmek isteyenlerin aradıkları bilgilere ve özel etkinliklere çok daha kolay bir şekilde erişebilmelerini sağlamak için hazırlanmış ücretsiz bir Android uygulaması olarak karşımıza çıktı ve içeriğinde bulunan çok sayıda araç sayesinde aradığınız herşeye ulaşmak mümkün diyebilirim.

Uygulama içerisinde yer alan farklı kategoriler altında o kategoriye ait bilgiler yer alıyor ve böylelikle fuarda bulunan herşeye hiç kaçırmadan katılabiliyorsunuz. Bu bilgileri kısaca listelemek gerekirse;

  • Katılımcılar
  • Etkinlikler
  • İmza günleri
  • Fuar haritası
  • Fuar hakkında bilgiler
  • Paylaşım yapabilme

Fuara katılmış olan yayınevlerinin bir listesini görebileceğiniz gibi, hangi şirketin hangi bölümde ve konumda olduğunu da direkt olarak şema üzerinde bulabiliyorsunuz. Dolayısıyla fuarda yayınlarıyla ilgilendiğiniz kitabevlerini elinizle koymuş gibi bulmanız mümkün oluyor.

Tabii ki fuarların bir klasiği olan imza günlerini kaçırmamak için tüm imza günü etkinliklerini de yine uygulama içerisinde görebilir, böylece sevdiğiniz yazarlarla birebir buluşabilirsiniz.

Uygulamanın çok fazla veya detaylı bir işlevi olmamasına rağmen vadettiği işi oldukça iyi bir şekilde yapabilmesi sebebiyle denemek isteyebileceğinize inanıyorum.

YORUMLAR