TV8 Yan Ekran 1.0.2 (Android)

TV8 Yan Ekran

TV8 Yan Ekran
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TV8 Yan Ekran resmi bir TV8 uygulamasıdır

TV8 Yan Ekran kullanıcılara TV8 yayınlarıyla etkileşim kurma imkanı sunan resmi bir TV8 uygulaması olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan TV8 Yan Ekran, TV8 yayınlarına katılım şansını parmaklarımızın ucuna getiriyor. Bilindiği üzere TV8 üzerinde birçok eğlenceli yarışma programı ve seyirci yorumlarına dayalı programlar yayınlanıyor. Bu yarışmalarda ve programlarda TV8 seyircilerinin verdiği oylar yarışma sonucunu belirliyor veya seyirci yorumları program gidişatını belirleyebiliyor. İşte bu oy verme ve yorum yapma işini TV8 Yan Ekran uygulaması üzerinden yapabiliyorsunuz.

TV8 Yan Ekran uygulaması ile TV8 yayınlarınızda dikkatinizi çeken ve sizde merak uyandıran konuları da soru olarak hazırlayabilir ve yayın ekibine sunabilirsiniz. Bunun yanısıra yayınların çekimi sırasında yakalanmış özel kamera arkası görüntüleri uygulama üzerinden kullanıcılara sunuluyor.

TV8 Yan Ekran kullanarak TV8 yayınlarına katılabilme ve özel ödüllere sahip olabilme imkanına erişebiliyor, anketlere katılarak oy verebiliyor ve anket sonuçlarını görüntüleyebiliyorsunuz. Uygulamaya Facebook veya Twitter hesabınız üzerinden giriş yapabilirsiniz.