Tweet Lanes 1.4.0 (Android)

Tweet Lanes

Tweet Lanes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz twitter istemcisidir.

Tweet Lanes, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir Twitter istemcisidir. Resmi Twitter uygulamasından sıkıldıysanız, bu orijinal uygulamaya göz atabilirsiniz.

Genelde Twitter istemci uygulamaları daha hızlı çalışma veya daha iyi görünme odaklı geliştiriliyorlar. Fakat Tweet Lanes, orijinalliğe daha çok önem veren bir uygulama. Örneğin twitlerin ekranda gösteriliş şekli diğerlerinden çok farklı. Profil, twitler, retweetler gibi bölümler bir akış şeklinde gösteriliyor.

Uygulamanın bir diğer orijinal özelliği bağlama göre twit atma kutusu (Context Tweet Box-CTB). Bu özellik ile twit atacağınız zaman yeni bir sekme ya da pencere açılmaz. Onun yerine, yukarıda bahsettiğim sekmelerden hangisinde olursanız olun twit atabilirsiniz.

Bir diğer çok faydalı ve yenilikçi özellik ise birden çok twite aynı anda cevap verebilme özelliği. Örneğin birden çok kişi size aynı soruyu sordu. O kişilerin twitlerini seçip hepsine aynı twitle cevap verebiliyorsunuz.

Diğer Twitter istemcileriyle benzer şekilde, bu uygulama ile de birden fazla Twitter hesabı kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca otomatik olarak fotoğraf ve videoları görüntüleyebilme şansına da aynı şekilde sahipsiniz.

Uygulamanın en güzel taraflarından birisi ise yüzde yüz açık kaynak geliştiriliyor olması. Hatta eğer kodlarına destek vermek isterseniz Github üzerinden katkıda da bulunabiliyorsunuz.

Eğer siz de kapsamlı bir Twitter istemcisi arayışındaysanız, bu uygulamaya göz atmanızı kesinlikle tavsiye ederim.

YORUMLAR