twelve

twelve
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Twelve, Android cihazınızdan ücretsiz oynayabileceğiniz bir sayı bulma oyunudur.

Bir bulmaca oyunu sizi ne kadar zorlayabilir?

Oyunlarda önünüze çıkan engelleri aşabilmek bazen sandığınız kadar kolay olmuyor. Oyunu hızlı okumalı ve kritik noktalarda stratejik hamleler yapabilmelisiniz. Bu bağlamda son zamanlarda popülaritesi hızla artan ve zorluk derecesi hayli yüksek sayı bulma oyunlarına Türk geliştiriciler tarafından bir yenisi daha eklendi: Twelve

Twelve biraz önce söylediğim gibi bir sayı bulma oyunu. Başlangıçta oldukça basit gibi görünse de oldukça karmaşık bir yapıya sahip. Oyunda amacımız birbirinin aynısı olan sayıları üst üste getirip 12 sayısına ulaşmak. Fakat maalesef bu sandığınız kadar kolay değil. Öncelikle oyunun size sayıları bir araya getirme konusunda serbestlik sağladığını söylemeliyim. Yani sadece çapraz, yatay veya dikey hareket etmiyorsunuz. Önünüzde herhangi bir engel yok ise sayılar arasından istediğiniz gibi geçiş yapabilirsiniz.

5x4 boyutunda bir ekranda oynadığınız Twelve'de kolay diye bir seçenek bulunmuyor. Zorluk seviyenizi normal, hard veya aggressive olarak belirleyebiliyorsunuz. O yüzden oyunda yaptığınız her hamleye dikkat etmelisiniz. 

Ayrıca oyunun 2048 ile benzerlik gösterdiğini de belirtmek gerekiyor. Android cihazınızdan tamamen ücretsiz indirebileceğiniz Twelve'in bağımlısı olacaksınız. Bir an önce oynamanızı tavsiye ederim.

ARTILAR

Ücretsiz

EKSİLER

YORUMLAR