Twiniwt

Twiniwt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Twiniwt, Android telefonda keyifle oynayacağınız yerli yapım bulmaca oyunu.

Twiniwt, Android telefonda bulmaca oyunlarına yer veriyorsanız, kesinlikle oynamanızı istediğim kaliteli bir yapım. Hiçbir kısıtlamanın olmadığı, bölümlerin birden fazla çözüm yoluyla bitirilebildiği, özgün müzik biçimine sahip sürükleyici yapıda harika bir oyun.

250’den fazla bölüm sunan bulmaca oyununda amacınız; renkli taşları kendilerine ait renkli kutucuklara yerleştirmek. Gittikçe büyüyen tabloda rastgele yerleştirilmiş renkli taşlardan birini oynattığınız vakit ikizi de simetrik olarak hareket ediyor. Örneğin; kırmızı renkte taşı yerinden oynattığınızda üzerine oturtmanız gereken desenli kırmızı kutucuk ta oynuyor. Bu kural, bir taşı başka bir taşla ittirdiğinizde geçerli değil. Bu arada taşları kaydırdıkça arka planda müzik çalmaya başlıyor. Müziğin ritmini tutturmak için elbette hızlı düşünüp hareket etmeniz gerekiyor.

Oyunun en beğendiğim yanı; bir bulmacanın birden fazla çözüm yolunun olması ve dilediğiniz bölümden başlayabilmeniz. Bu tür oyunlarda genellikle ipuçları olur; zorlu bölümlerde onları kullanarak bölümü geçersiniz ancak Twiniwt’de zorlandığınız bölümü direkt atlayabiliyorsunuz.

YORUMLAR