Twitpalas

Twitpalas
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Twitpalas, Twitter'da sizi unfollow yapanları görmenize izin eren ücretsiz ve güvenli bir Android uygulaması.

Twitpalas, Twitter’da takipçilerinizi yönetmenize izin veren ücretsiz ve güvenli uygulamalar arasında geliyor. Android cihazınıza indirip Twitter hesabınızla giriş yaparak kullanmaya başlayabileceğiniz uygulama ile takipçi kontrolü tamamen elinizde oluyor.

Twitter’da takipçi sistemine takılan sosyal ağ kullanıcılarına özel hazırlanmış uygulamalardan biri olarak karşımıza çıkan Twitpalas uygulamasında sizi unfollow yapanları kolaylıkla bulabilmenin haricinde takipçileriniz arasında hiç etkileşimde bulunmayan pasif kullanıcıları ayıklayabiliyor, gün gün takipçi durumunuzu grafik üzerinden takip edebiliyorsunuz.

Tweetleri inceleyerek “Twitter hesabım kaç para, ne kadar eder, kaçıncı sırada?” gibi kullanıcılar tarafından merak edilen soruların yanıtlarını da gösteren Twitpalas’ın en önemli özelliği ücretsiz olması ve Twitter hesabınızda isteğiniz dışında bir eylem gerçekleştirmemesi. Bildiğiniz üzere bu tarz uygulamalara erişim hakkı verdiğinizde bir anlamda hesabınızı teslim etmiş oluyorsunuz ve istemediğiniz tweetler, retweetler, favoriler karşınıza çıkıyor. Twitpalas’ın belirttiğine göre uygulamaları tamamen güvenli ve herhangi bir işlem için hiçbir ücret talep edilmiyor.

Twitpalas Özellikleri:

  • Sizi unfollow yapanları kolaylıkla tespit edin.
  • Takip eden ve takibi bırakan kullanıcıların kontrolünü yapın.
  • Sizi takip eden ancak takip etmediğiniz kullanıcıları görün.
  • Yumurta hesaplardan farksız pasif kullanıcıları görün.
  • Engellediğiniz kişiler listenize tek bir yerden ulaşın.
  • Gün gün takipçilerinizi, takibi bırakanları grafik üzerinden kontrol edin.
  • Twitter hesabınızın popülaritesini öğrenin.

YORUMLAR