Two Birds 1.0.12 (Android)

Two Birds

Two Birds
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Two Birds, ister arkadaşlarınız isterseniz de diğer online oyunculara karşı oynayabileceğiniz eğlenceli ve strateji yapmanız gereken bir kelime oyunu.

Two Birds, Android telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz diğer kelime oyunlarından daha farklı ve oynarken stratejiler kurmanız gereken bir kelime oyunu. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Two Birds'de daha fazla puan ve başarı için ekranın köşelerinde bulunan kuşunuza uzanmanız gerekiyor. Uzanabilmek için ise uyumlu kelimelere türeterek oyun alanına yazmalısınız.

Kendi arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz gibi diğer online oyuncular ile de oynayabildiğiniz bu eğlenceli kelime oyununda, her bir oyun maksimum 10 dakika sürüyor. Küçük bir oyun alanı olduğu için oyuncular 5 - 6 tahmin yapana kadar oyun sona ermiş oluyor.

Oyunun eğlenceli kısımlarından bir tanesi de rakibinizin kendi köşesinde bulunan kuşu korkutma. Bu özelliği ile diğer kelime oyunlarından ayrılarak bir adım öne çıkan Two Birds'ü eğer kelime oyunları oynamayı seviyorsanız kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Oyunda gerçekleştirebileceğiniz başarımlar ve liderlik tablosu da bulunuyor. Henüz yeni bir oyun olduğu için çok fazla oyuncu kapasitesi olmayan Two Birds'ün grafik ve tasarımları da oldukça canlı ve kaliteli. Bu nedenle oynarken hiç sıkılmıyorsunuz. Eğer oynayabileceğiniz yeni kelime oyunu arıyorsanız kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR