Two Color

Two Color
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Two Color, kırmızı ve siyah renklerini bir arada göreceğiniz ve her defasında onları eşlemeniz gereken eğlenceli ve ücretsiz bir Android beceri oyunu.

Two Color, aslında son derece basit görünen fakat oynadıkça zorlaşan ve bir o kadar da eğlendiren bir Android beceri oyunu. Telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyundaki amacınız parçalı ve renkli şekilde ekrana gelen çerçeve parçalarını doğru renkler üst üste gelecek şekilde eşlemek.

Oyunda siyah ve kırmızı renkler kullanışmış ve çember parçaları farklı açılardan birbirlerine yaklaşıyor. Bu parçaları çevirerek aynı renklerin üst üste eşleşmesini sağlamanız gerekiyor.

Evde, okulda, ofiste, otobüste, piknikte ya da istediğiniz herhangi bir yerde zaman geçirmek ve eğlenmek amacıyla oynayabileceğiniz bir oyuna ihtiyaç duyuyorsanız Two Color'ı kesinlikle indirmenizi tavsiye ediyorum.

Özellikle el becerilerinize güveniyorsanız denemeniz gereken oyunda elleriniz ne kadar hızlı ve yetenekliyse o kadar çok ilerleyip daha çok puan alabilirsiniz. Android telefon ve tablet sahibiyseniz, Two Color'u indirip mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR