Üç Taş

Üç Taş
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Üç Taş, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz çocukluk dönemlerinin efsanelerinden olan harika bir oyundur.

Çocukken tebeşirle asfaltın veya kaldırımların üzerine çizerek oynadığımız Üç Taş oyununu hatırladınız mı? Oldukça başarılı ve basit bir yapımla artık mobil platformlarda çocukluğumuza geri dönüyoruz. İlk sırayı oluşturan kazanır!

Üç Taş oyunu, birçoğumuzun çocukluğunda severek oynadığı ve uzun yıllar keyfini sürdüğümüz bir bulmaca oyunu. İki kişiyle oynayabildiğimiz oyunda, elimize aldığımız üç taşla birlikte yatay veya dikey yönde bir sıra oluşturmamız gerekiyor. En basit ve eğlenceli haliyle her yaştan insanın severek oynayacağı bir oyun olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. 

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerimize indirdiğimizde ilk olarak nasıl oynamak istediğimizi seçiyoruz. Bilgisayara karşı ya da dilerseniz 2 kişi oyunu oynayabiliyorsunuz. Bu açıdan piyasada bulunan ilk ve tek oyun olduğunu söyleyebilirim. Taşlarımızı sırayla ve teker teker olacak şekilde karelerin kesiştiği noktalara yerleştirerek devam etmemiz gerekiyor. Her oyuncunun amacı az önce söylediğim gibi üçlü bir sıra oluşturmaya çalışmak. Tıpkı çocukken oynadığımız gibi büyük keyif alacağınızı düşünüyorum. 

Eskiyi anmak ve sıkıldığınızda iyi vakit geçirmek istiyorsanız Üç Taş oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oynamanızı mutlaka öneririm.

YORUMLAR