Ud Tuner 1.2 (Android)

Ud Tuner

1.2
Ud Tuner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ud Tuner (Ud Akort Programı), müzik aletinizi kolay bir şekilde akort etmenize olanak sağlayan bir program olarak karşımıza çıkıyor.

Ud Tuner (Ud Akort Programı), Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir ud akort etme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Kolay bir kullanıma sahip olan uygulamada akor işlerinizi kısa sürede halledebiliyorsunuz.

Telefonunuzun mikrofonunu kullanarak udunuzu akor edebileceğiniz bir uygulama olan Ud Akort Programı, herhangi ekstra bir donanıma ihtiyaç olmadan gitarınızı akort etmenize olanak sağlıyor. Basit bir kullanıma ve kolay menülere sahip olan uygulamada farklı stilleri kullanabiliyorsunuz. Türk, Yunan, İran ve Arap stili ud akortlarına sahip olan uygulama, keskin tonlamalarıyla da en doğru sese ulaşmanızı sağlıyor. Ayrıca hangi tele vurduğunuzu otomatik olarak ayarlayan program, modu da otomatik olarak seçebiliyor. Referans sesler ile mükemmel akort işlemi sunan Ud Akort Programı'nı mutlaka denemelisiniz. Eğer bir ud çalgıcısıysanız bu uygulama sizleri bekliyor.

Ud Akort Programını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.